Δήμος Καλλιθέας: Συναυλία στα πλαίσια της Παγκόσμιας Ημέρας Κατά των Ναρκωτικών

Ο Δήμος Καλλιθέας τιμά κάθε χρόνο τις «Παγκόσμιες Ημέρες» που έχουν καθοριστεί, προάγοντας τα μηνύματα της καθεμίας στους δημότες του.

Ακολουθεί η επίσημη πρόσκληση του δήμου:

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Ο Δήμος Καλλιθέας, το Σωματείο «ΘΗΣΕΑΣ» Πρόγραμμα Απεξάρτησης από τα Ναρκωτικά και το Κέντρο Πρόληψης των Εξαρτήσεων & Προαγωγήςτης Ψυχοκοινωνικής Υγείας «ΣΤΑΘΜΟΣ» των Δήμων Καλλιθέας και Μοσχάτου – Ταύρου σε συνεργασία με τον ΟΚΑΝΑ σας προσκαλούν στα πλαίσια της Παγκόσμιας Ημέρας Κατά των Ναρκωτικών σε συναυλία με το quinteto “TANGarto” & την Κλεονίκη Δεμίρη την Παρασκευή 23 Ιουνίου 2017 στην πλατεία Κύπρου στις 20.30μ.μ.

Η εκδήλωση έχει ως στόχο να προωθήσει μηνύματα για την ζωή χωρίς εξαρτήσεις μέσα από το τραγούδι και το χορό.