Ο δήμαρχος Αθηναίων τιμά τον Μίμη Δομάζο και τον Αντώνη Αντωνιάδη

Με δύο μορφές της ζωντανής ιστορίας του Παναθηναϊκού, τον «στρατηγό» Μίμη Δομάζο και τον «ψηλό» Αντώνη Αντωνιάδη, συναντήθηκε ο δήμαρχος Αθηναίων Γιώργος Καμίνης στο Δημαρχείο της Αθήνας.

Την ερχόμενη Παρασκευή 2 Ιουνίου, ακριβώς 46 χρόνια μετά τον τελικό του Κυπέλου Πρωταθλητριών Ευρώπης στο Γουέμπλεϊ, ο Μίμης Δομάζος παρουσιάζει το βιβλίο του «Μυστικά και άλλες αποκαλύψεις» και ο Γιώργος Καμίνης τιμά «στρατηγό» και αρχηγό της ομάδας, καθώς και τον πρώτο σκόρερ του θεσμού, Αντώνη Αντωνιάδη, σε ειδική τιμητική εκδήλωση του δήμου Αθηναίων.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 2 Ιουνίου, στις 8 μ.μ., στο Innovathens Αεριοφυλάκιο 2, στην Τεχνόπολη του δήμου Αθηναίων (Πειραιώς 100).